Окуляри або лінзи - Фірма ЗІР

Вхід для користувачів
Логин:
Пароль:

забули пароль?
Каталог
М'які контактні лінзи
Johnson&Johnson
Bausch+Lomb
OK Vision
Alcon
Cooper Vision Co.
Засоби догляду за МКЛ
Avizor
Cooper Vision
Bausch+Lomb
Alcon
Piiloset
Аксесуари
Лінзи та догляд
Одноденні МКЛ
Двотижневі МКЛ
Місячні МКЛ
Двомісячні МКЛ
Тримісячні МКЛ
Піврічні МКЛ
Кольорові МКЛ
Торичні МКЛ
Мультифокальні МКЛ
Догляд за МКЛ
Змащуючі краплі
Пошук
     
шукати в знайденому
Інформація
Лікарям офтальмологам
Вправи для поліпшення зору
Користувачам
Партнерам
Окуляри або лінзи
Адреса

Україна, 03049
м.Київ, вул.Фучика,15
тел. +38 044 245-32-89


Що краще: окуляри або контактні лінзи?

1.1       У кожного методу корекції зору є свої переваги. Оптимальним є поєднання використання окулярів і контактних лінз. Багато людей, настільки звиклися використовувати контактні лінзи, що обходяться без окулярів. Але слід пам'ятати, що мають місце випадки (втрата контактної лінзи, захворювання ОРВІ і так далі), коли необхідно користуватися саме окулярами.

1.2       У чому переваги контактних лінз?
* До них легко звикнутися
* Чіткий зір, широке поле огляду (зменшується міра оптичної аберації, відсутні дратівливі відблиски в оптичних лінзах ваших окулярів).
* Всі предмети виглядають у натуральну величину, без зменшення і викривлення.
* У них можна вести активний спосіб життя, займатися спортом (зменшення риски від пошкодження очковими стеклами при падінні)
* Підсилити або змінити колір очей
* Дозволити собі будь-які сонцезахисні окуляри, вибрати будь-який стиль одягу
* Контактні лінзи не запітнівають при зміні температури узимку.

1.3       Які бувають контактні лінзи?
Контактні лінзи поділяються:
За матеріалом: жорсткі і м'які контактні лінзи.
По терміну заміни:
* традиційні (рік, півроку)
* планової заміни (три місяці, один місяць)
* частої планової заміни (два тижні, тиждень, один день)

По дизайну:
* сферичні контактні лінзи
* торичні контактні лінзи
* мультифокальниє контактні лінзи

За призначенням:
* оптичні контактні лінзи
* косметичні контактні лінзи
* декоративні контактні лінзи
* терапевтичні  контактні лінзи

1.4       Які контактні лінзи найбезпечніші?
Безпека контактних лінз багато в чому залежить від людини яка  їх використовує. Якщо він дотримується правил гігієни, рекомендації лікаря-офтальмолога, не використовує контактні лінзи довше визначеного терміну - вірогідність виникнення ускладнень невелика. На даний момент найбезпечнішими контактними лінзами вважаються - одноденні лінзи. Носіння цих лінз зводить до мінімуму ризик інфекційних ускладнень, оскільки щодня використовується нова, стерильна лінза.

1.5       Чи можна купатися або приймати душ в контактних лінзах?
По-перше, струмінь води може змити контактні лінзи з очей, тому очі мають бути закритими.  По-друге, в різних водоймах, басейнах, душових кабінах утворюються колонії грибків, які, потрапляючи на контактні лінзи, можуть викликати серйозне ускладнення - грибковий кератит. Отже для купання необхідно використовувати одноденні контактні лінзи.

1.6       Якщо Ви багато часу проводите за комп'ютером Вам потрібні окуляри із спеціальними лінзами для роботи за комп'ютером, що працюють за принципом відсікання синьої частині спектру. Такі лінзи мають невелике  тонування.  Добре зарекомендували себе польські лінзи із скла марки Izokron, проте, їх можна встановити лише в металеві або пластикові оправи. Якщо ж Ви вибрали відкриту оправу з кріпленням лінз на гвинти або під жілку, то в неї можна встановити аналогічні корейські лінзи з пластика марки  Clex, Global Lens.

1.7       Скло або пластик? Які лінзи краще встановити в свої окуляри?
Таке питання постає перед кожним, хто набуває окулярів і робить замовлення окулярів. Отже, яким лінзам віддати перевагу? Скляним або пластиковим?  І полімерні (з пластика) і мінеральні (із скла) очкові лінзи володіють однаковими оптичними властивостями. З точки зору оптики - вони однакові. Проте з точки зору експлуатаційних властивостей відмінності є. Отже, по порядку.
По-перше, пластик легкий матеріал, отже, окуляри з пластиковими лінзами не будуть важкими.
По-друге, пластик практично не б'ється, він міцний до ударів, тому окуляри з пластиковими лінзами безпечні.
По-третє, Ви не обмежені у виборі оправ, це означає, що Ви можете вибирати відкриті оправи з кріпленням лінз на гвинтах та під жилку.
І, нарешті, пластикові лінзи можна забарвити практично в будь-який колір.
Отже, у Вас з'являється більше можливостей для експерименту.


Що стосується мінеральних лінз, то:
* вони володіють такою хорошою властивістю, як стійкістю до подряпень,  хоча крихкіші і можуть розбитися, наприклад, при падінні Ваших окулярів із скляними лінзами на кахельному підлогу;
* лінзи із скла тонші;
* окуляри з лінзами із скла стійкі до дії високих температур і хімічно-активних середовищ.

Не забудьте про те, що Ви можете вибирати лише металеві або пластикові оправи. Відкриті оправи на гвинтах і під жилку для скляних лінз не підходять. Скло або пластик? Вам вирішувати.

1.8       Покриття на очкових лінзах  Рекомендуємо носити окуляри з лінзами, на яких є покриття. Покриття може бути багатофункціональним і багатошаровим:
* прояснюючий шар робить лінзу максимально прозорою, тим самим зменшує навантаження на очі і знімає напругу зору при носінні окулярів;
* зміцнююче покриття на пластикових лінзах захищає лінзу від дрібних подряпин, тим самим збільшує термін експлуатації окулярів;
* гідрофобне грязе-водовідштовхуюче покриття при запотіванні швидко робить лінзу прозорою, а догляд за окулярами набагато простіший (Вам не потрібний спрей для очищення лінз, досить просто протирати окуляри серветкою з мікро волокнами).

1.9       Якщо Ви не любите носити окуляри у футлярі або часто сідаєте на них  зверніть увагу на оправи з нового, високотехнологічного матеріалу Titanflex ("метал з пам'яттю"). Завдяки високій еластичності матеріалу, оправи, виготовлені з цього сплаву, після деформації можуть повернутися до своєї початкової форми. Рамка оправи з такого сплаву може бути зігнута під прямим кутом, але після зняття напруги набере початкового вигляду.

1.10     Якщо Вас не влаштовує вага Ваших окулярів  придивиться до оправ з титанових сплавів. Титан незвичайно легкий (на 45% легше за інших) і виключно міцний (на 30% міцніше сталі, яка теж вважається одним з найміцніших матеріалів).  Титан здатний утримувати форму, що зводить до мінімуму необхідність періодичної виправки в процесі носіння. Це позбавить Вас від необхідності часто звертатися в оптику для того, щоб "відрегулювати" Ваші окуляри.

1.11     Якщо Вас турбують почервоніння на носі, які залишають носоупори Ваших окулярів  вибирайте оправи з литими носоупорами, така конструкція забезпечує рівномірне навантаження на ніс. Таким чином, на носі не залишатиметься почервоніння із-за точкового тиску носоупорів.

1.12     Якщо Ви страждаєте алергічною реакцією на металеві оправи, але Вам набридло носити оправи з пластикових матеріалів  Цю проблему легко вирішити, Вам всього лише треба вибрати оправу з гіпоалергенного (нікелю, що не містить) сплаву. Гіпоалергенними сплавами є: золото, титан і сталь.  Також шукайте на оправі маркіровку Nickel-free, що означає "без нікелю", а, як відомо, саме нікель є сильним алергеном.

1.13     Якщо Ви займаєтеся активним спортом   Вам підійдуть оправи з використанням каучуку (зі вставкою з каучуку). Використання цього матеріалу гарантує те, що Ваші окуляри не спадуть з лиця в самий незручний момент. Крім того, це м'який, теплий матеріал, приємний на дотик.

Версія для друку Версія для друку






Новини

Підписатися на новині:



Реклама

з 01.02.2022
по 30.06.2022

Реклама

з 01.02.2022
по 28.02.2022

Реклама



Реклама





UA 2008-2015 Copyright © Фірма ЗІР -Електронний каталог-. All rights reserved.